Odblokování čaker, harmonizace aury – možné po domluvě i na dálku

 

Ve svých konzultacích, které vycházejí z tarotového poradenství, čím dál tím častěji využívám práci s energií, jelikož čím dál více klientů tuto pomoc potřebuje.

Tato forma pomoci vyplynula spontánně při řešení problémů klientů. Mohu se tak stát prostředníkem či průvodcem na jejich cestě životem, ukázat jim další směr, ale také pomoci zbavit se toho, co pro ně již není potřebné či jim to přímo ubližuje.

Jsem zasvěcena do 4. stupně Schambally 1024, napojuji se na Vyšší Já, vnímám energie Vyšších Bytostí Světla a využívám znalostí energetického systému těla.

Pro odblokování čaker a i negativních emocí se napojuji s dovolením Zdroje na Vesmírnou energii a pomocí kyvadla a smyslového i mimosmyslového vnímání čistíme negace a dodáváme světlo a lásku, která přes nás proudí.

Po napojení na Zemi a Vesmírný Zdroj přes řízenou meditaci se čistí jednotlivé čakry dle energetického stavu klienta. Je možné se zaměřit pouze na jednotlivou čakru, která není v rovnováze a způsobuje problémy v psychice či fyzickém těle. I tak je pak třeba zharmonizovat všechny čakry v energetickém systému a zapečetit auru.

Klienti se cítí po konzultaci mnohem lépe, pouštějí se do záležitostí, ze kterých dříve měli strach, negativní bloky je již netíží a mohou tak začít pracovat na sobě bez zbytečných zátěží. Otevírají se jim tak nové cesty života, kde mají svobodnou volbu rozhodování ve své nekonečné tvořivosti.

Děkuji za tyto možnosti, které jsou dalším střípkem na cestě duchovního růstu mého i mých klientů.

MM

Reakce klientů po odbloku čaker či odbloku negativních emocí:

Míša S.: Při návodné meditaci jsem cítila uvolnění celého těla a hlavně své mysli. Jakmile docházelo k odblokování čaker vnímala jsem těžkost v hlavě, hřejivý pocit v  určitých částech těla, například na uších. Objevil se pocit knedlíku v krku a pak i tlak i brnění v prstech….

Alena J.: Jak se teď cítím? Radost. Prošla jsem se po zelené louce, cítím volnost, lehkost, úlevu a osvobození. Bylo to velice příjemné, koupala jsem se v opuštěné mořské zátoce plné slunce a radosti:)

Simona K.: Cítila jsem prožitek toho, jak mi energie sestupuje dolů tělem a odchází přes lýtka. Po odbloku se cítím uvolněnější, lehčí, připadám si dokonce hubenější:)Mám celistvý pocit úlevy na celém těle.

Více o odblocích a spirituální terapii se dozvíte na webu: www.marthamasopustova.cz

 

3 thoughts on “Odblokování čaker, harmonizace aury – možné po domluvě i na dálku

    • Dobrý večer, ano, pracuji i na dálku, nejprve probíhá úvodní konzultace, kde dojte k diagnostice klienta, určení stavu aury, výkladu karet, atd., a pak se případně domlouváme i na odbloku na dálku. Práce s energií, tedy čištění negativních emocí i vzorců takto i na dálku funguje. Pokud se jedná ale o entitu, je třeba osobní kontakt. Ozvěte se na email, nebo po telefonu a domluvíme se individuálně dál. Hezký zbytek večera:-)MM

  1. Dobrý den.pani Marto,jak mám postupovat v případě odblokování čaker a harmonizace na. dálku? Můžu vás požádat o bližší informaci?
    Předem děkuji za váš čas
    S pozdravem Kateřina K.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.