Kurz čtení z ruky (chiromantie)

Chiromantie nebo-li chirologie je odvozena od řeckého slova kheir (ruka), oba pojmy  označují cizím slovem  jednoduše řečeno čtení z ruky. Řadí se mezi nejstarší věštecká umění. Je založeno na principu jedinečnosti každého člověka, který tak jako má ojedinělé papiláry na prstě, tak má i originální obrazce ve svých rukou. Neexistují na světě dva lidé se stejnými obrazci.

Každý z nás si nese v rukou svou osobnost, svůj osud.

Po absolvování kurzu poznáte svá nadání, individuální silné stránky, ale i stíny. V ruce konkrétního člověka uvidíte, jak přistupuje k životu a jak ho zvládá…

KURZ ZÁKLADŮ ČTENÍ Z RUKY : 

6 hodin – 1800,-Kč

Program tohoto kurzu:

a- základní rozdělení ruky – tvar, živly, velikost dlaně, délka prstů, význam palce

b- pahorky na dlani a odpovídající prsty a jejich význam

c- základní linie na dlani a jejich pravděpodobné tvary a významy (čára života, hlavy, srdce a osudu)

d- rozdíl mezi levou a pravou rukou, základní postup čtení z ruky

POKRAČUJÍCÍ KURZ ČTENÍ Z RUKY: 

6 hodin – 1800,-Kč

Program tohoto kurzu: 

 • opakování poznatků z první části kurzu – a,b,c,d – procvičování
 • nejčastější tvary základních linií a jejich významy (čára života, hlavy, srdce a osudu) – jejich netypická zakončení a vztahy mezi liniemi
 • individuální čáry v ruce, jejich pojmenování  a význam
 • individuální znamení v ruce a jejich význam
 • procvičování analýzy a syntézy informací a etika vykladače

 

Pokud máte zájem o tento kurz, ozvěte se na email: marta.masopustova@email.cz nebo zavolejte na mobil: 605 858 991. Zařadím Vás po zaplacení zálohy 300,- Kč do databáze a v případě potřebného počtu frekventantů se domluvíme na termínu a místě konání kurzu.

Číslo účtu: 210 195 7783/2010

Program kurzu:

1. Základní rozdělení ruky, tvar ruky a její živlová klasifikace, velikost ruky, klasifikace dle planetárních vlivů, prsty a jejich zakončení, mezery mezi nimi, naklánění prstů.

2. Jupiterův, Appolónův, Saturnův a Merkurův prst a jejich významy, vztahy mezi nimi, nasazení prstů na rukou, palec neboli Marsův prst a jeho významy (nasazení, ohebnost, články,…)

3. Pahorky na dlani, pahorky na bříšcích prstů, základní linie a jejich vztahy (čára života, hlavy, srdce a osudu).

4. Rozdíl mezi levou a pravou rukou, zvláštnosti na základních liniích a jejich netypická zakončení, vztahy mezi hlavními liniemi.

5. Individuální čáry ruky a jejich umístění a význam (Venušin pás, Sluneční linie, Merkurova linie, Marsova linie, linie Urana a Neptuna,…)

6. Další individuální znamení v ruce, nehty a jejich význam z hlediska zdraví, základní postup výkladu z ruky a propojování informací, etika vykladače.

 

5 thoughts on “Kurz čtení z ruky (chiromantie)

 1. Dobrý den,
  chci se zeptat, zda neplánujete v dohledné době kurz čtení z ruky.
  Předem děkuji, Líza.

  • Dobrý den přeji Lízo, ano plánuji, jen jsem ještě nestihla kvůli pracovnímu vytížení uvést propozice na web. Pokusím se to stihnout tento týden. Kurz však otevírám vždy pro větší počet zájemců (alespoň 3) a pak déle trvá, než se sejdeme. Pokud máte zájem, zkuste se pozeptat ve svém okolí, kdo by ho chtěl absolvovat také. Napište mi na email svou emailovou adresu a telefon a domluvíme se (marta.masopustova@email.cz).

  • Dobrý den přeji, ano, kurzy v roce 2020 budou. Změna je ale v tom, že se bude termín určovat až po dostatečném přihlášení zájemců, tedy 5 osob. Na termínu se s přihlášenými domluvíme. Jinak veškeré kurzy budou probíhat dle nabídky. Ozvěte se mi na email a zapíšu si Vás do pořadí na kurz čtení z ruky. Hezký den:-) MM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.