O mně

Již od dětství mě přitahovalo tajemno, otázky víry a duchovního vědění. Studovala jsem duchovní nauky
a náboženství Východu (buddhismus, hinduimus), zabývala se otázkami posmrtného bytí, i převtělováním
duší, a zajímalo mě: proč tu jsme,
jaký máme úkol, proč se rodíme
a umíráme,…
Začala jsem hledat prostředky, které mi mohou odpovědět na mé otázky
a pomáhat mi překonávat životní překážky, které jsou mnohdy výzvami osudu. Nic není náhoda. Dostala jsem se tak ke studiu grafologie a psychologie, objevila jsem v sobě intuici a získala inspiraci ve výkladu tarotových karet.

 

Další má cesta vedla k absolvování kurzů chiromantie (čtení z ruky), numerologie (vliv data narození na náš život) a astrologie (postavení planet při našem narození). Fascinovalo mě, jak se všechny tyto esoterické disciplíny vzájemně prolínají.

Následoval kurz práce s kyvadlem a s ním i zasvěcení do mistrovského stupně Shambally. Tato zasvěcení pro mě bylo velmi klíčové, jelikož mi otevřelo mimosmyslové vnímání, napojení na Vyšší Já a Vyšší Bytosti Světla a také větší vnímavost pro proudění léčivé energie v mých rukou.

Studovala jsem auru, čakry, systém jemnohmotných těl i proudění energie mezi lidmi ve vztazích. Zjišťovala jsem informace ohledně psychosomatiky a sledovala další alternativní způsoby pomoci lidem v jejich problémech v osobním rozvoji, ve vztazích i ohledně zdraví v oblasti těla, psychiky i duše.

Osobnostní rozbory pomocí numerologie i astrologie a čtení z ruky mi jsou nápomocné při úvodním psychologickém rozboru klienta, kterému pak mohu pomoci hledat odpovědi díky tarotu a použití kyvadla. Jsem ráda, že díky těmto metodám mohu v životě potřebným pomoci orientovat se ve svých problémech, lépe se rozhodovat či se vhodněji uplatňovat ve svých vztazích.

Jsem vděčná, že mohu nejen problémy pojmenovat, blíže diagnostikovat, ale i rozklíčovat příčiny a ukázat klientovi možnosti řešení, aby se mohl svobodně rozhodovat.

V neposlední řadě mohu také odblokovat emoční a mentální zátěže, které jinak klientovi brání chopit se otěží svého života, zbavit ho negativních emocí a prožitků, které vycházejí ze stresujících zážitků v dětství, dospívání či dospělosti. Lidé tak mohou žít v radosti, lásce a tvořit si svůj život svobodně bez bloků a předsudků.

Ráda Vám tak pomohu při řešení Vašich problémů, ať už v rodinných, pracovních či partnerských vztazích, ve volbě zaměstnání či dalšího vzdělávání, v rozhodování v otázkách financí nebo bydlení i v otázkách souvisejících s Vaším zdravím…

6 thoughts on “O mně

  1. Ráda bych absolvovala kurs tarotu. Příští týden od 5-7.11. budu v Praze. Nemáte tam náhodou nějaký kurs tarotu, kam bych se mohla přidat? Děkuji.

    • Dobrý den, děkuji Vám za zájem, ale v Praze kurzy tarotu zatím nepořádám. Momentální kurzy však vyhovují i zájemcům z daleka, jelikož mohou kurz absolvovat během dvou víkendů, kdy mají možnost ze soboty na neděli u mě i přespat. Pokud byste měla o tuto variantu zájem, ozvěte se na můj email (marta.masopustova@email.cz) nebo telefon: 605 858 991, a domluvíme se na vhodném termínu a dalších podmínkách. MM

  2. Dobrý den,chtěla bych se přihlásit do kursu numerologie pro začátečníky.Děkuji za odpověď.Fibigerová

    • Dobrý den, děkuji za Váš zájem. Na účasti a podmínkách se můžeme domluvit buď přes email (marta.masopustova@email.cz) nebo telefonicky 605 858 991 Ozvěte se a probereme podrobnosti. MM

  3. Dobrý den, píšete, že jste absolvovala kurzy chiromantie. Vzhledem k tomu, že mě tato oblast velmi zajímá bych se ráda zeptala kde jste tyto kurzy absolvovala a jaké máte v tomto oboru zkušenosti a praxi. Velice děkuji a přeji hezký den.

    • Dobrý den přeji, již jsem Vám odpověděla na email. Budu ráda, když se ozvete a domluvíme se případně na kurzu.MM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.