Přednášky po dohodě u Vás – témata a videa

Tato témata přednášek již zazněla při různých příležitostech, například na festivalech EZOTERA, MILUJ SVŮJ ŽIVOT, ASTROVÍKEND v Praze, na Ezoterickém festivalu v LIBERCI, v cyklu přednášek Sebepoznáním k rozvoji naší duše v LYSÉ NAD LABEM (U Bílé labutě), v cyklu přednášek Sebepoznáním k ochraně našeho zdraví v MLADÉ BOLESLAVI (Na Karmeli),…

Témata těchto přednášek jsou uvedena v nabídce pro organizátory podobných akcí, ale i pro větší skupinu posluchačů, kteří by o přednášku či cyklus přednášek měli zájem. V tomto případě mě stačí kontaktovat a domluvíme se.

NABÍDKA TÉMAT PRO PŘEDNÁŠKY U VÁS:

————————————————————————————————————-

Jak si zachovat ZDRAVÍ ? (vzájemné propojení fyzického, psychického a duchovního zdraví – energetický systém těla, jemnohmotná těla, aura a čakry)

Proč jsme NEMOCNÍ ? (proč nemoci vznikají, co nám sdělují – psychosomatika, jak nastartovat sebeléčení – alternativní způsoby udržování našeho zdraví, léčba)

Praktické VYUŽITÍ KYVADLA (jak může každý s kyvadlem pracovat, na čem je jeho funkce založena, typy kyvadel a jeho výběr, s čím nám může kyvadlo pomoci, co dokáže zjistit – vitamíny, minerály, byliny, atd.)

Jak používat kameny k budování rovnováhy našeho zdraví ?  (harmonizace těla i psychiky pomocí nerostů – odebírání negativní energie a doplňování energie pozitivní – jak s kameny v každodenním životě pracovat?)

AUTOMATICKOU KRESBOU k psychickému a i fyzickému zdraví (co je automatická kresba, jak s ní pracovat tak, abychom se mohli zbavovat negativních emocí?)

ZÁKLADY NUMEROLOGIE – jak poznat z data narození naše klady a zápory, naše stíny i dary (číslo dne, číslo osudu, významy vibrací čísel od 1 do 9, mezisoučet,…)

Jak nás ovlivňují naše VZTAHY ? Partnerství jako cesta duchovního rozvoje…(vztah k sobě jako základ, láska, druhy lásky a partnerství, spřízněné duše, dvojplamen, karmické vztahy,..4.čakra, vztahové provázky,…)

Jak čistit a posilovat ČAKRY, své energetické tělo ? (jednotlivé čakry a jejich význam, možnosti jejich posilování, jemnohmotné vnímání čaker)

Jak působí BARVY na naše zdraví ? (vliv barev na psychiku, podpora aury a čaker, tvary, linie, symboly, léčení pomocí obrázků, mandaly)

Co se o sobě dozvíme v HOROSKOPU ? (jak vypadá horoskop-radix, jaká jsou znamení, planety, domy a jejich význam – naše city, myšlení, komunikace, práce, rodina, partnerství, zdraví v horoskopu,…)

Základy ČTENÍ Z RUKY – CHIROMANTIE (základní znaky osobnosti v dlaních)

Jak se CHRÁNIT PŘED NEGATIVNÍ ENERGIÍ z okolí ? (stres a napětí v prostředí, naše negativní emoce i těch druhých, zbloudilé duše a entity – praktické návody ochrany)

JAK RELAXOVAT A UDRŽOVAT SVOU PSYCHIKU VYROVNANOU ? (příroda, barvy, vliv léčivých obrazů a mandal, možnosti relaxace, způsoby meditace, řízená společná meditace)

JAK NAŠE MYŠLENÍ A KOMUNIKACE OVLIVŇUJÍ NAŠE ZDRAVÍ ? (zákon přitažlivosti, vděčnosti, naše sebevyjádření – pozitivní i negativní emoce, jejich čištění, 5.čakra)

JAK NAŠE PSYCHICKÁ POHODA OVLÁDÁ NAŠE ZDRAVÍ ? (vesmírné zákony, intuice, jak odpouštět, v co věřit, jak požádat o pomoc – archandělé, modlitba, mantra, 6.a 7.čakra)

VIDEA natočená na ezoterických festivalech v Praze:

Jak fungují čakry, jak ovlivňují náš život a naše zdraví – Ezotera:
Mgr. Martha Masopustová: Očista a harmonizace čaker i jemnohmotných těl

Jak se nejlépe poznat a pracovat se svými stíny, a tak se rozvíjet – Ezotera:
Mgr. Martha Masopustová: Sebepoznáním k tvořivému životu bez bloků

Martha Masopustová: Proč pracovat s TAROTEM?
Mgr. Martha Masopustová: Příznaky transformace

Partnerství jako cesta duchovního rozvoje
Martha Masopustová: Partnerství jako cesta k duchovnímu růstu

Rozhovor
Mgr. Martha Masopustová: Pomoc klientům

Jak se chránit před negativní energií
Mgr. Martha Masopustová: Jak se chránit před negativní energií

Nastavení duše ovlivňuje naši psychiku i tělo
Mgr. Martha Masopustová: Nastavení duše ovlivňuje naši psychiku i tělo

Význam spřízněných duší a dvojplamene
Mgr. Martha Masopustová: Význam spřízněných duší a dvojplamene

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.