Kurz práce s kyvadlem

Kyvadlo je jedním z prostředků, jak získat co nejpřesněji odpovědi na naše otázky. Ptát se můžeme například na to, co našemu tělu chybí, jaké potřebujeme vitamíny, minerály, které potraviny jsou pro nás přínosem a které nám naopak způsobují problémy,…na kolik procent nám fungují čakry, které meridiány máme zablokované, v jakém oboru máme nadání a měli bychom se mu věnovat, atd.

Můžeme jím vyhledávat škodlivé vlivy kolem nás či v nás, nalézat různé přírodní zdroje, získávat informace od Vyššího Já či duchovních průvodců o svém duchovní cestě  a pokročile pak odstraňovat bloky v těle jemnohmotném,…

Kyvadlo nám dokáže odpovědět ano/ne/nevím a vyjádřit potenciál určité odpovědi v procentech, abychom se pohybovali v reálných očekáváních.

Každý z nás je schopen pracovat s kyvadlem a má možnost získat informace o svém těle, psychice i směřování. Jen je třeba se této možnosti otevřít, naladit se na hladinu alfa a napojit se na své Vyšší Já, rozvíjet svou intuici.

Základní osnova témat kurzu:

– radiestézie – virgule, proutek, kyvadlo – energetické zdroje
– kyvadlo (materiál, váha, tvar, velikost, jeho nutné části,…)
– nákup a výběr, uchovávání, čištění, ochrana před negativní energií
– principy fungování kyvadla, napojení na Universum – Nadvědomí, Vědomí a Podvědomí
– možnosti kyvadla a oblasti jeho použití + konkrétní procvičování
– základní zásady pro práci s kyvadlem, a kdy s ním naopak nepracovat
– rušivé faktory při práci s kyvadlem
– držení těla a možnosti držení ruky i kyvadla
– domluva s kyvadlem – osobní ano a ne, rozkmitání, metody kalibrování
– tvorba otázek, odpovědi ano, ne i možná (které otázky nepoužívat)
– diagnostické tabulky a práce s nimi
– základy energetické práce s kyvadlem (odblokovávání a nabíjení)

Jednodenní kurz trvá 4 hodiny.

Součástí je seznámení se základní teorií, praktická cvičení, získání přehledné základní tabulky a několika dalších přehledů z různých oblastí k samostatné práci.

Cena: 1200,-Kč

Pokud máte zájem, nejprve se přihlaste na email: marta.masopustova@email.cz, nebo na telefon: 605 858 991. Dopředu se platí záloha 200,- Kč, která se v případě neúčasti přesouvá na jiný vybraný termín.

Termín kurzu se určuje po dohodě s dopředu přihlášenými zájemci. Otevírá se v případě 5 účastníků.

Číslo účtu: 210 195 7783/2010

 

Hodnocení účastníků kurzu:

Kurz kyvadla je názorný, srozumitelně vysvětlený. Obdrželi jsme dostatek materiálů, mohli jsme prakticky procvičovat předávané a představit si využití kyvadla v životě. Oceňuji, že jsme měli možnost pokládat otázky a konzultovat své nezdary. (Jaroslav)

Kurz hodnotím takto: přístup 1, materiály a tabulky k práci 2, předání informací 1, prozatímní přínos pro mě osobně 2, děkuji. (Jitka)

Jsou věci mezi nebem a zemí. Paní Martha vám je předvede v praxi. Úžasné. Děkuji. Doporučuji. (Martina)

Velmi příjemný kurz, zklidnění, další rozvoj, odpovědi na otázky, další posunutí a ovládnutí své osoby. Krásný klid v duši. (Lenka)

Děkuji za tento kurz, byl plný nových informací podaných přehledně a srozumitelně. Velmi silný pozitivní zážitek. (Lenka)

Úžasně strávený čas – spousta nových informací, prostředí plné pozitivní energie, setkání s velmi příjemnými lidmi – celkové vedení kurzu bylo velmi profesionální, přitom v krásné přátelské atmosféře. Děkuji:-) (Olga)

Velice příjemný kurz. Paní ,,učitelka“ Martha moc milá, příjemná. Všechno do detailu vysvětleno a prakticky vyzkoušeno, i prostor pro všechny dotazy. Těším se na další kurzy a přednášky s paní Marthou. (Michaela)

Velice zajímavé rozšíření obzorů v alternativní oblasti. V současnosti i budoucnosti rád využiji informací na tomto kurzu získaných. Mohu vřele doporučit. (Václav)

Kurz kyvadla byl pro mě přínosem. Lektorka měla zájem, abychom si z kurzu odnesli maximum. Nejenom že jsme byli zasvěceni do tajů teorie, hned jsme si vše na místě trénovali. Na lektorce se mi líbí, že pokaždé dokáže vypíchnout to podstatné a má zájem nám co nejvíce předat. Děkuji za to, že se kurzy konají a těším se  na další z přednášek či seminářů. (Natálie)

Příjemné doplnění mých základních znalostí – v kurzu jsem objevil další možnosti rozšíření práce s kyvadlem – procenta. (David)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.