Kurz automatické kresby

Automatická kresba je velice prospěšná pro každého, ať už se chce věnovat této technice do hloubky, či nikoliv. Je to proto, že nám lehce umožňuje se očistit od negativních emocí, které nad námi mají vládu, zhoršují naši psychiku, ovlivňují naše myšlení a tím i náš celý život. Na co myslíme, tím posléze jsme. Negativní energie takto vzniklá rovněž ovlivňuje náš energetický systém těla a ukládá se i ve fyzickém těle, kde může způsobovat onemocnění.

Tuto techniku především doporučuji jako formu očisty a zvládne ji úplně každý. Bližší informace k dalším tématům najdete níže.

Celkový kurz je koncipovaný na dvě samostatné části. Můžete absolvovat pouze jednu.

První část je zaměřena na základní seznámení s touto technikou, cílem je naučit se si sami pomoci při emoční zátěži.

Druhá část je již s rozšiřujícími se tématy, je zaměřena na prohloubení poznatků a více na diagnostiku pomocí automatické kresby.

Každá samostatná část odpovídá  4 hodinám. Cena jedné části: 1200,-Kč.

Na kurz se přihlašujete přes email: marta.masopustova@email.cz, nebo telefon: 605 858 991. Teprve pak platíte na účet zálohu 200,-Kč, která se v případě neúčasti převádí na jiný vybraný termín.

Číslo účtu: 210 195 7783/2010

Termín kurzu se určuje po dohodě se zájemci, pokud se přihlásí alespoň 5 účastníků.

Témata první – základní části kurzu:

– jak se rychle napojovat na hladinu alfa(cvičení), jak se propojit s Vyšším Já, duchovním průvodcem, Vesmírem a se Zemí

– ochranný obal aury a harmonizace aury

– význam barev, využití plochy – kompozice, význam tvarů a čísel

– uvolňovací kresba – vykreslení z negativních emocí

– rituál odpuštění pomocí automatické kresby

– diagnostická kresba – čakry, vztahové provázky

– energetický obrázek – obrázek s pozitivním programem – harmonizace

 

Témata druhé – pokračující části kurzu:

– jak se rychle napojovat na hladinu alfa, jak se propojit s Vyšším Já, s průvodcem, s Vesmírem a Zemí – opakování úvodního kurzu

– uvolňovací kresba – vykreslení z fyzických potíží

– energetický obrázek – obrázek s pozitivním programem – léčení, obrázek jako objednávka, mandala

– diagnostická kresba – testování prostředí, zdraví – části těla, orgánu – čakry

– napojovací obrázek – komunikace s Bytostmi Světla, s archanděly

 

Prožitky účastníků:

Nejdříve velké napětí, velmi nepříjemné odčerpávání energie, postupně úleva, vyrovnání a pokoj.Spadla ze mě určitá velká zátěž. Pak pocit naděje, že vše pomine, zlepší se to. (Iva)

Musela jsem to prodýchat, brněly mě nohy i ruce.Negativní pocity odcházely a zpomaloval se tok energie. Blok je pryč a mám pocit uvolnění. Budu v komunikaci s tímto člověkem mnohem otevřenější a beze strachu. (Lucie)

Bylo to silné, nemohla jsem otevřít oči, potřebovala jsem v tom napojení setrvat, nešlo ani nic sdílet navenek.Objevila se mi spirála, kterou jsem pak kreslila, obrázek naprosto odpovídal mé emoci. (Martina)

I se zavřenými očima jsem vnímala, že jsem si vytáhla zelenou, což se pak k mému překvapení potvrdilo. Při kreslení jsem měla pocit, že mi papír nemůže stačit, potřebovala jsem čmárat stále dál a dál. Nakonec přišlo uvědomění, jak to chci a jak to budu dál dělat. (Aneta)

 

Reflexe účastníků kurzu:

Dnešní kurz splnil moje očekávání. Určitě mi bude i v budoucnu pomáhat řešit, nebo se alespoň líp vyrovnat se svými problémy a překážkami v životě. Děkuji. (Monika)

Bylo to fajn, bála jsem se, že to nezvládnu, ale díky dobrému vedení se to povedlo. Marthi, jste úžasná, kresby mi pomohly uvolnit špatné energie z těla. (Laďka)

Kurz se mi líbil. A jsem opět dál ve zkoumání sama sebe a také druhých. Automatická kresba je krásný způsob, jak si pomoci téměř s čímkoliv. Děkuji.(Ingrid)

Líbila se mi nejen přednáška, ale i tento kurz. Dovídám se věci, o kterých vím, jen je nedokážu správně pojmenovat a zařadit. Moc díky. A těším se na další info. Kurz splnil má očekávání a odcházím klidná a spokojená. (Lenka)

Zjistila jsem, že většinu věcí už podvědomě vím a cítím a Vy jste mi to jen potvrdila. Tento kurz byl pro mě určitě přínosem a už se těším na pokračování. Moc Vám děkuji za Vaše cenné informace a za to, že jste, jaká jste. (Irena)

Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit i druhé části kurzu Automatické kresby, kterou jsem už po první části aktivně využívala především jako ventil v těžkých emočních stavech. V pokračujícím kurzu jste nám předala spoustu dalších informací a vlastních zkušeností, jak se dá automatická kresba využít. K mému překvapení jsem si i s ostatními účastnicemi kurzu ověřila, že tuto schopnost má opravdu každý z nás, jen je třeba ji trénovat a prohlubovat znalosti pod vedením zkušeného lektora. Vzájemně jsme si diagnostikovali problémová místa na energetickém, emočním i fyzickém těle – navíc úspěšně! Kromě spousty poznatků od Vás i od celé skupiny jsem si odnesla domů i něco hmatatelného, a to svoji první kreslenou objednávku do Vesmíru. Děkuji, že se nám věnujete a šíříte své vědomosti i zkušenosti mezi nás méně, či více probuzené:) Monika

Vedení kurzu – vnímavé k situaci i individuálně k účastníkům. Pro mě je pocit nového poznání bez šablonovitosti velmi důležitý. Děkuji. (Soňa)

Kurz automatické kresby byl pro mne hodně zajímavý. Dozvěděla jsem se, co jaká barva a symbol znamenají, naučila jsem se techniku napojování i uvolnění. Velký význam pro mne měla technika vlastní ochrany. Martha vede kurz velice citlivě. Skrze své znalosti a schopnosti nám byla oporou a rádkyní. (Jarmila)

 

1 thought on “Kurz automatické kresby

 1. Byla jsem u paní Marthy,
  na kursu automatické kresby.
  Prožila jsem vskutku krásný den,
  plný klidu a pohody jen.
  Děkuji Vám za Váš dar,
  posunout můj život dál :).
  Lenka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.