Ceník

Tradiční KONZULTACE, jejíž součástí je výklad různých typů karet, astrologický a numerologický rozbor, použití kyvadla, channelink, práce s energií, je poprvé vždy na dálku.

Spirituální terapie probíhá osobně, ale i díky energetickému napojení funguje mimo čas a prostor, a je tedy možná také na dálku,  jen je třeba se domluvit individuálně a zjistit dopředu, zda je tento způsob pro Vás vhodný.

Před terapií je třeba při konzultaci udělat energetickou diagnostiku.

Daná částka se po dohodě konkrétního termínu platí dopředu na můj účet:

číslo účtu : 210 195 7783/2010, variabilní symbol obdržíte po domluvě.

Tradiční KONZULTACE stojí 1000,-Kč za 45 minut

U nových klientů se dopředu platí záloha 300,-Kč na účet za rezervaci termínu osobní konzultace, a 500,-Kč za rezervaci terapie.

Pokud kliet chce plně zrušit sezení týden před domluveným termínem, platí za STORNO konzultace poplatek 300,-Kč, za  STORNO terapie 500.-Kč.

Pokud již částku dopředu za službu zaplatil, vrací se částka na jeho účet, kromě poměrné částky dle rezervace termínu, ta zůstává terapeutovi (STORNO poplatek u konzultace 300,-Kč, u terapie 500,-Kč).

NABÍDKA SLUŽEB:

AUDIO ROZBOR OSOBNOSTI …(astrologie, numerologie)…max 30 MIN…za 800,-Kč

HESLOVITÝ ROZBOR OSOBNOSTI písemně……………..strana A4……za 300,-Kč

VÝKLAD KARET písemně (zjednodušeně)…………….3 otázky (A4)….za 1000,-Kč

SPIRITUÁLNÍ TERAPIE, do níž patří vše níže   …………………………..od 2000,-Kč

ODBLOKOVÁNÍ ČAKER A JEJICH HARMONIZACE

ZACELENÍ DĚR V AUŘE, JEJÍ POSÍLENÍ A ZAPEČETĚNÍ AURY

ODBLOKOVÁNÍ NEGATIVNÍCH EMOCÍ, ZÁŽITKŮ, SNŮ

ODBLOK EMOČNÍCH A MENTÁLNÍCH VZORCŮ

PRÁCE S ENERGIÍ – ČIŠTĚNÍ A HARMONIZACE PRÁNY

ODSTRANĚNÍ NEGATIVNÍCH BYTOSTÍ Z ČAKER, JEMNOHMOTNÝCH TĚL, AURY

KONTAKT S DUŠÍ ZEMŘELÉHO, ODVEDENÍ DUŠE DO SVĚTLA

UPOZORNĚNÍ: Na dálku upřednostňuji výklad po telefonu a Skypu oproti zpracování přes email. Vzhledem k horšímu napojení na klienta a časově náročnějšímu vypracování písemného výkladu, je tento druh výkladu méně rozsáhlý. Nelze se rozepisovat více podrobněji. Pokud chcete podrobný výklad, volte telefonickou konzultaci.

Při výkladu na dálku je nutné pro napojení zpracovat i rozbor klienta, případně dalších osob souvisejících s výkladem – zkrácený rozbor na jednu osobu stojí 300,-Kč

Je možné si nechat vystavit DÁRKOVÝ POUKAZ .

Poznámka: Ceník platí nově od 1.6.2023

2 thoughts on “Ceník

  1. Dobrý den,
    jsem z Prahy a chtěla bych se zeptat děláte výuku karet, mariášových, tarotové apod. Chtěla bych se naučit výklad karet. Děkuji za odpověd.Doležalová

    • Dobrý den, paní Miluše. Pořádám kurzy výkladu karet, podrobnosti jsou napsané na těchto stránkách. Zatím probíhaly pouze osobně a alespoň se třemi studujícími, aby se od sebe mohli vzájemně učit. Zavolejte mi na telefon: 605 858 991 a domluvíme se, jak bychom to mohli zrealizovat. Pěkný víkend. MM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.