Kurz práce s energií

Energie je všude kolem nás, i my jsme stvořeni z energetických částic a na energii z prostředí i od ostatních bytostí reagujeme. Se svým energetickým tělem bychom se měli naučit pracovat, jelikož je naší součástí, stejně tak jako tělo fyzické.

Je třeba o svou auru – tedy energetický obal – pečovat, chránit ho, abychom nebyli zranitelní a neztráceli zbytečně svou energii díky negativním emocím či myšlenkám, nebo dokonce díky působení a interakci druhých vůči nám.

V tomto kurzu se dozvíte základní informace o principu fungování energií, o energetickém systému jemnohmotných těl, o čakrách a auře. A prakticky se naučíte, jak se chránit proti negativní energii z prostředí či proti působení ostatních, kteří jsou plní negativní energie a šíří ji kolem sebe.

Kurz je 4 hodinový, stojí 800,-Kč.

Dopředu se platí na účet záloha 200,-Kč, která je v případě neúčasti nevratná. Do poznámky se uvádí účel zálohy a datum konání akce. V případě zájmu o kurz mě kontaktujte a dostanete emailem bližší informace ke kurzu.

Nebližší termín konání kurzu: 27.4.2019

Okruhy témat kurzu:

– energetický systém – aura, jemnohmotná těla, čakry, energie Reiki, Shamballa, léčení pránou, léčení energetického těla

– uzemnění, ochranné vajíčko, světelný trojobal, světelná pyramida

– zacelení děr v auře, zapečetění aury, energetická masáž, vnímání čaker

– přetnutí negativních pout – provázků mezi lidmi

– praktické rituály pro svou ochranu a ochranu našeho domova

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *