Kurz práce s energií

Energie je všude kolem nás, i my jsme stvořeni z energetických částic a na energii z prostředí i od ostatních bytostí reagujeme. Se svým energetickým tělem bychom se měli naučit pracovat, jelikož je naší součástí, stejně tak jako tělo fyzické.

Je třeba o svou auru – tedy energetický obal – pečovat, chránit ho, abychom nebyli zranitelní a neztráceli zbytečně svou energii díky negativním emocím či myšlenkám, nebo dokonce díky působení a interakci druhých vůči nám.

V tomto kurzu se dozvíte základní informace o principu fungování energií, o energetickém systému jemnohmotných těl, o čakrách a auře. A prakticky se naučíte, jak se chránit proti negativní energii z prostředí či proti působení ostatních, kteří jsou plní negativní energie a šíří ji kolem sebe.

Kurz je 4 hodinový, stojí 1200,-Kč.

Termín kurzu se určuje po dohodě se zájemci, kteří se nahlásí dopředu na email: marta.masopusopustova@email.cz, nebo telefon: 605 858 991.

Dopředu se platí na účet záloha 200,-Kč, která se v případě neúčasti převádí na jiný vybraný termín. V případě zájmu o kurz mě kontaktujte a dostanete emailem bližší informace ke kurzu.

Číslo účtu: 210 195 7783/2010

Okruhy témat kurzu:

– energetický systém – základní informace: aura, jemnohmotná těla, čakry, energie Reiki, Shamballa, léčení pránou, léčení energetického těla

– uzemnění, ochranné vajíčko, světelný trojobal, světelná pyramida

– zacelení děr v auře, zapečetění aury, energetická masáž, vnímání čaker

– přetnutí negativních pout – provázků mezi lidmi

– praktické rituály pro svou ochranu a ochranu našeho domova

 

Prožitky účastníků:

Ráda jsem se naučila energeticky napojovat i jiným způsobem na Zemi, jsem zvyklá na kořeny, zajímavé bylo použít kotvu. Cítila jsem hodně silně její vliv. Zaujalo mě i vnímání čaker přes ruce, jinak je při doplňování energií vnímám jako rozkvétající lotosové květy. (Aneta)

Nacítila jsem při napojení proudění energie přes chodidla, v levé noze mi i zvláštně tepalo. (Simona)

Člověk skutečně vnímá proudění energie, je to zvláštní příjemný pocit. Přijdou i slzičky dojetí. (Iva)

Při práci s energií jsem se postupně vylaďoval, zklidnil. Příjemný pocit klidu, úlevy a vyrovnanosti se rozléval po celém těle. (Karel)

Brněly mi nohy, cítila jsem svoje čakry i napojení na auru. Dělalo mi dobře mít ruce na dírách v auře, proudila tam energie. Naopak mi bylo velice nepříjemné mít ruce přímo nad hlavou. (Lucka)

Když jsme se uzemňovali, cítil jsem střídání teplot v dlaních a brnění až mravenčení v prstech. Nebyl jsem stabilní, viklal jsem se. Při zkoumání korunní čakry mě rozbolelo pravé oko. Při vnímání své srdeční čakry rukama jsem byl překvapen, jak je teplá. (Pavel)

Nejprve nedůvěra, že čakry budu vnímat. Potom mě překvapil tvar mé krční čakry – zepředu asi 5cm, z boků mnohem více do prostoru. Zajímavé bylo, že 3. a 4. čakra pulzovaly. Měla jsem pocit, že bych mohla svýma rukama svoje čakry modelovat i upravovat jejich barevnost. (Iva)

Byla jsem překvapená, že je možné cítit čakry. Citlivěji jsem vnímala svou srdeční čakru, zalilo mě teplo, brnění, tlaková síla. U čaker vnímám měkkost, konzistenci, velikost, hladkost, lesklost, tvar, chlad nebo teplo, někdy i vlastnosti jako nejistotu, sebevědomí, ostražitost, uzavřenost, ustrašenost,… (Jana)

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.