Kurz základů numerologie

Kurz je určen lidem, kterým je blízký svět čísel. Pomocí zákonitostí čísel můžete dojít k pochopení sebe sama či porozumět více svým blízkým, dětem, partnerům, přátelům či spolupracovníkům.
Původ numerologie sahá až do starověku.Je to nauka o skrytých vlivech čísel na náš život.Vychází z poznání, že vnější jevy se opakují ve zcela určitých rytmech a čísla tak odpovídají určitým archetypům.

Zjistíte díky této ezoterické disciplíně například podstatu charakteru daného člověka, jeho přednosti i slabiny, dále jeho životní úkoly a celkové směřování duchovního rozvoje. Spočítáte si vhodný den k určitým činnostem,…atd. viz v programu kurzu.

Výuka probíhá ve 3 lekcích po 2 hodinách, celkem tedy 6 hodin intenzivního kurzu. Jedná se nejprve o základní kurz, kde se seznámíte se základními pravidly a principy. Pokud budete mít nadále zájem, bude po domluvě otevřen kurz prohlubující.

Pokud máte zájem tento kurz absolvovat, zavolejte: 605  858 991, nebo napište na můj email: marta.masopustova@email.cz, zařadím Vás po zaplacení zálohy do databáze zájemců a domluvíme termín i místo konání kurzu po přihlášení potřebného počtu frekventantů.

Dopředu se platí záloha, tedy 300,- Kč. Pokud se nebudete moci zúčastnit vybraného termínu, zůstává Vám na jiný termín či Vám bude vrácena.

Číslo účtu: 210 195 7783/2010


ZÁKLADNÍ šestihodinový KURZ – body 1 a 3 v programu níže: 1800,-Kč

POKRAČUJÍCÍ čtyřhodinový KURZ body 2 a 4 v programu níže: 1200,-Kč

Program:

1. Původ numerologie, typy numerologických systémů, základní význam čísel od 0 k 9, den narození a jeho rozbor: psychické nebo-li charakteristické číslo, složené číslo ve dnu narození, tzv. mistrovská čísla, karmická čísla se zátěží, možná data dne narození a jejich podrobný význam vzhledem k charakteru zkoumané osoby, výpočet čísla roku a měsíce a jejich vliv na povahu člověka, význam osudového či-li životního čísla, vlastní výpočty sebe, rodiny a přátel

2. Jmenná čísla: číselné přiřazení k jednotlivým písmenům, vliv klíčové iniciály, harmonie mezi čísly křestního jména a příjmení, vliv jména na společenský život a vztahy, důležitost souladu psychického, osudového a jmenného čísla, vazby čísel mezi sebou – přátelská a nepřátelská čísla, číselné protiklady, výpočty jmenných čísel, srovnání působení potenciálu čísla ze jména rodného po přijetí nového příjmení či přezdívky, pseudonymu – praktické výpočty

3.Numerologická mřížka a dotváření povahy člověka dle postavení a počtu čísel, chybějící a izolovaná čísla v mřížce, plné a prázdné roviny v mřížce, typ osobnosti dle kombinace prvního a druhého příčného součtu, životní úkoly skryté v mezisoučtu či v karmickém bodě určeném Dračí hlavou

4. Vliv kombinací čísel v budoucnosti: arkánum osudu, tedy vliv jména na celkový směr životní dráhy, arkánum roku, měsíců a dnů, výpočty číselných vibrací roků v životě a předpokládané události, které se jich týkají, devítileté cyklické působení čísel, výpočty vhodných dnů nebo dat, termínů pro určité události

HODNOCENÍ ÚČASTNÍKŮ KURZU:

,,Kurz numerologie byl pro mě naprosto nad očekávání. Lektorka vše srozumitelně vysvětlila a zodpověděla i všechny možné záludné dotazy ohledně čísel:-) Dozvěděla jsem se tolik informací… Těším se na to, až prozkoumám data narození mých blízkých. Děkuji a těším se na další kurz. Doporučuji!“ (Natálie K.)

,,Tento kurz mi přinesl velký posun v chápání souvislostí života. Informace, které mohou ovlivnit můj život, ale i jiných lidí. Pochopil jsem řadu věcí, které se v mém životě staly, kauzalitu. Lektorka měla osobní přístup, pracovala s příklady a názorně vše vysvětlovala. Diskutovali jsme o řadě zajímavých problémů. Rozšířil jsem si obzory, potvrdil určité myšlenky, které jsem dříve četl, slyšel,…“ (Milan D.)

 

2 thoughts on “Kurz základů numerologie

  1. Dobrý den, planujete kurz zakladu numerologie? Byla bych buď jen já nebo bych možná sehnala ještě jednoho zájemce.

    Děkuji za odpověď….

    Veronika

    • Dobrý den, milá Veroniko. Ano, kurz plánuji koncem ledna nebo v únoru, dle počtu zájemců. Napište mi na email (marta.masopustova@email.cz) a domluvíme se na podmínkách a termínech. Nejprve vždy shromažďuji případné studenty, pak se společně domlouváme na nejlepší časové variantě pro všechny. Pokud ještě o někom víte, budu ráda. MM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.