Ukázka výkladu tarotu

Výklad tarotových karet: partnerský vztah

 

1/           Momentální situace (její původ, co případně brání, jak dál)?

Cítíte se zklamaný a osamělý, bojíte se neúspěchu v hledání partnerky a vztahu do budoucnosti. Je ovšem pravda, že Vás vnitřně stále poutá minulost, city k poslední ženě. Ve vztahu mezi vámi došlo k nečekané změně, se kterou jste nepočítal (pravděpodobně vstoupil mezi vás někdo třetí). Přišel jste tak o naplňující zázemí. Silně Vás to zasáhlo, cítil jste se zrazen, ale přesto jste doufal v její návrat a zprávy od ní. Abyste mohl poznat někoho jiného, je nutné uzavřít minulost, odpoutat se od tohoto vztahu. Přijmout to dobré, vzít si poučení, protože vše mělo svůj smysl, ale jít dál, život nekončí.

2/           Možnosti poznání nové partnerky do konce roku 2011 (dva následující měsíce)

Měl byste vnitřně dojít k rozhodnutí vyrovnat se s minulostí, snažit se pochopit druhou stranu, přijmout její pohled na vztah a řešení situace. Poučit se ze svých chyb. Jinak se budete točit v kruhu. Nemáte pospíchat, učit se trpělivosti a pracovat sám na sobě. Vaším úkolem do konce roku 2011 je dokončit si materiální záležitosti. Získat v sobě vyrovnanost a vnitřní spokojenost.

3/           Získání vztahu do dubna 2012 (půl roku)

V tomto období je možné navazování vztahů s opačným pohlavím, ale měl byste chodit více do společnosti, nebránit se setkávání s ženami. Využívejte své ohnivé energie, zkuste být více citově otevřený, společenský a komunikativní. Měl byste působit více rozhodně a nezávisle. Situace Vás bude svádět k užívání si, ale měl byste spíše získávat kontakty a lépe se naučit komunikovat s ženami, být svůj a nebát se projevovat. Může se vedle Vás objevit zadaná žena, která Vás bude přitahovat. Bude záležet na Vašem rozhodnutí, zda vstoupíte do partnerského trojúhelníku. Nedoufejte však v možnost rozvoje tohoto vztahu jako perspektivního do budoucnosti.

4/           Vývoj ve vztazích od května 2012

Od května po celý rok 2012 máte možnost potkat partnerku, se kterou budete moci žít. Něco Vás bude vnitřně nutit tento vztah si tzv. pojistit do budoucna a brzy jej partnersky ukotvit. Není to však vhodná cesta, je potřeba více trpělivosti a umírněnosti v požadavcích. Dejte si pozor na lpění, majetnickost a žárlivost. Partnerka bude potřebovat více času si rozmyslet, jak chce dál žit a jak si představuje partnerství.

5/           Jak by měla vypadat Vaše ideální partnerka, jak ji poznáte?

Měla by být nezávislá, vědět již, co chce od života, znát své hodnoty a cestu. Je možné, že to bude žena starší, možná i rozvedená, která bude schopna začít žít nově a jinak, než žila dosud.  Vztah by měl vzniknout na základě dobré komunikace a intelektuálního porozumění.  Až později se přimíchají do vztahu vyšší city a vnitřní pochopení. Měla by chápat Vaši citovou uzavřenost, protože se do Vás bude umět vcítit.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.